Kari telefonkönyv

Kari telefonkönyv

ELTE Bárczi Gusztáv Gyógypedagógiai Kar, 1097 Budapest, Ecseri út 3.

név szervezeti egység mellék szoba főszám e-mail  
Almási Zsófia Gyógypedagógiai Pszichológiai Intézet 5535 A/114   almasi.zsofia@barczi.elte.hu  
Ardai Evelyn Atipikus Viselkedés és Kogníció Gyógypedagógiai Intézet 5570 B/107b   ardai.evelyn@barczi.elte.hu  
Ádámné Juhász Anikó Gyógypedagógiai Pszichológiai Intézet 5572 A/120b   adamne.juhaszne.aniko@barczi.elte.hu  
Báder Melinda Gyógypedagógiai Módszertani és Rehabilitációs Intézet 5543 49/d   bader.melinda@barczi.elte.hu  
Bánfalvy Csaba Fogyatékosság és Társadalmi Részvétel Intézet 5586 A/59   banfalvy@barczi.elte.hu  
Bányai Borbála Fogyatékosság és Társadalmi Részvétel Intézet 5552 A/56   banyai.borbala@barczi.elte.hu  
Barbalics Barbara  Gazdasági Hivatal 5561 A/102   barbalics.barbara@barczi.elte.hu  
Barthel Betty Atipikus Viselkedés és Kogníció Gyógypedagógiai Intézet 5570 B/107b   barthel.betty@barczi.elte.hu  
Bebtó Magdolna Dékáni Hivatal 5562 A/205   bebto.magdolna@barczi.elte.hu  
Berencsi Andrea Gyógypedagógiai Módszertani és Rehabilitációs Intézet 5578 A/39   berencsi.andrea@barczi.elte.hu  
Berényi Diana  Atipikus Viselkedés és Kogníció Gyógypedagógiai Intézet 5585 B/102b   berenyi.diana@barczi.elte.hu  
Bergmann Krisztina Kari Könyvtár és Gyógypedagógia-történeti Gyűjtemény 5538 C/6d   bergmann.krisztina@barczi.elte.hu  
Bertók Csilla Atipikus Viselkedés és Kogníció Gyógypedagógiai Intézet 5549 B/106/b   bertok.csilla@barczi.elte.hu  
Billédi Katalin Gyógypedagógiai Pszichológiai Intézet 5513 A/117c   billedi.katalin@barczi.elte.hu  
Bodorné Németh Tünde Gyógypedagógiai Módszertani és Rehabilitációs Intézet 5543 A/49a   nemeth.tunde@barczi.elte.hu  
Bolla Veronika Gyógypedagógiai Pszichológiai Intézet 5516 A/104   bolla.veronika@barczi.elte.hu  
Borsos Zsófia Gyógypedagógiai Pszichológiai Intézet 5584 A/120a   borsos.zsofia@barczi.elte.hu  
Breitner Zsuzsa Gyógypedagógiai Módszertani és Rehabilitációs Intézet 5559 A/37   breitner.zsuzsa@barczi.elte.hu  
Craymer, James Általános Gyógypedagógiai Intézet 4525 B/307b 348-3125 craymer.james@barczi.elte.hu  
Czinkóczi Krisztina Tanulmányi Hivatal 5510 A/111   czinkoczi.krisztina@barczi.elte.hu  
Csabai Lucia  Atipikus Viselkedés és Kogníció Gyógypedagógiai Intézet 4533 B/101b   csabai.lucia@barczi.elte.hu  
Cserti-Szauer Csilla  Általános Gyógypedagógiai Intézet 4527 B/201b    szauer.csilla@barczi.elte.hu  
Damásdi Nóra Gyógypedagógiai Módszertani és Rehabilitációs Intézet 5556 A/15   damasdi.nora@barczi.elte.hu  
Darvai Tibor Általános Gyógypedagógiai Intézet 5596 B/207/a   darvai.tibor@barczi.elte.hu  
Détár Andrea Gyógypedagógiai Módszertani és Rehabilitációs Intézet 5517 A/49d   detar.andrea@barczi.elte.hu  
Dukic Monika Gyógypedagógiai Módszertani és Rehabilitációs Intézet 5517 A/49d   dukic.monika@barczi.elte.hu  
Dunás-Varga Ildikó Atipikus Viselkedés és Kogníció Gyógypedagógiai Intézet 5571 B/107/c   dunas-varga.ildiko@barczi.elte.hu  
Erdős Attila Dékáni Hivatal/Nemzetközi Iroda 5530 A/210   erdos.attila@barczi.elte.hu  
Farkasné Gönczi Rita Gyógypedagógiai Módszertani és Rehabilitációs Intézet 4530 A/25/a   farkasne.gonczi.rita@barczi.elte.hu  
Fazekas-Vinkovits Ágnes Sarolta  Fogyatékosság és Társadalmi Részvétel Intézet 5552 A/56   fazekas.agnes.sarolta@barczi.elte.hu  
Fehérné Kovács Zsuzsa Gyógypedagógiai Módszertani és Rehabilitációs Intézet 5560 A/36   feher.zsuzsa@barczi.elte.hu  
Gacsó Adrienn Atipikus Viselkedés és Kogníció Gyógypedagógiai Intézet 5585 B/102b   gacso.adrienn@barczi.elte.hu  
Galambos Katalin Gyógypedagógiai Módszertani és Rehabilitációs Intézet 5519 A/38   galambos.katalin@barczi.elte.hu  
Gereben Ferencné Gyógypedagógiai Pszichológiai Intézet 5536 A/119a   gereben.ferencne@barczi.elte.hu  
Gombás Judit Gyógypedagógiai Módszertani és Rehabilitációs Intézet 5575 A/24   gombas.judit@barczi.elte.hu  
Gyura Eszter Kari Könyvtár és Gyógypedagógia-történeti Gyűjtemény 5540 C/6b   gyura.eszter@barczi.elte.hu  
Havasi Ágnes Atipikus Viselkedés és Kogníció Gyógypedagógiai Intézet 5549 B/106b   havasi.agnes@barczi.elte.hu  
Henn-Pap Anna Általános Gyógypedagógiai Intézet 5590 B/202/a   pap.anna@barczi.elte.hu  
Horváth Endre Atipikus Viselkedés és Kogníció Gyógypedagógiai Intézet 5585 B/102/b   horvath.endre@barczi.elte.hu  
Horváth Sára Atipikus Viselkedés és Kogníció Gyógypedagógiai Intézet       horvath.sara@barczi.elte.hu  
Horváth Mónika Gyógypedagógiai Továbbképző Központ 5582 A/105   horvath.monika@barczi.elte.hu  
Horváth Zsuzsanna Általános Gyógypedagógiai Intézet 5593 B/307a   horvath.zsuzsanna@barczi.elte.hu  
Horváthné Paulovics Mária Tanulmányi Hivatal 5512 A/110   paulovics.maria@barczi.elte.hu  
Imre Angéla Gyógypedagógiai Módszertani és Rehabilitációs Intézet 5555 A/13   imre.angela@barczi.elte.hu  
Jakab Zoltán Gyógypedagógiai Pszichológiai Intézet 5569 A/119b   jakab.zoltan@barczi.elte.hu  
Janák Erzsébet Atipikus Viselkedés és Kogníció Gyógypedagógiai Intézet 4529 B/102 348-3129 janak.erzsebet@barczi.elte.hu  
Janoch Lászlóné Atipikus Viselkedés és Kogníció Gyógypedagógiai Intézet 5549 B/106/b   janoch.laszlone@barczi.elte.hu  
Jerkovics Márk Informatika 5544 A/54a   jerkovics.mark@iig.elte.hu  
Juhász Tímea Általános Gyógypedagógiai Intézet 5590 B/207b   juhasz.timea@barczi.elte.hu  
Kajtárné Mórocz Mária Tanulmányi Hivatal 5526 A/109   kajtarne.morocz.maria@barczi.elte.hu  
Káldi Tamás Gyógypedagógiai Módszertani és Rehabilitációs Intézet 5555 A/13   kaldi.tamas@barczi.elte.hu  
Kállai Gabriella Atipikus Viselkedés és Kogníció Gyógypedagógiai Intézet 5533 A/204   kallai.gabriella@barczi.elte.hu  
Kálózi Szabó Csilla Gyógypedagógiai Pszichológiai Intézet 5522 A/114c   kalozi.szabo.csilla@barczi.elte.hu  
Kása Andrea Atipikus Viselkedés és Kogníció Gyógypedagógiai Intézet 4533 B/101/b   kasa.andrea@barczi.elte.hu  
Kas Bence Gyógypedagógiai Módszertani és Rehabilitációs Intézet 5559 A/37   benkas@barczi.elte.hu  
Kasza Péter Informatika 5544 A/54a   kasza.peter@iig.elte.hu  
Katona Vanda  Általános Gyógypedagógiai Intézet 4527 B/201b    katona.vanda@barczi.elte.hu  
Kereki Judit  Általános Gyógypedagógiai Intézet 5596 B/207a   kereki.judit@barczi.elte.hu  
Keresztessy Éva Gyógypedagógiai Módszertani és Rehabilitációs Intézet 5559 (üzenet) A/49b   keresztessy.eva@barczi.elte.hu  
Keszi Roland Fogyatékosság és Társadalmi Részvétel Intézet 5537 A/57   keszi.roland@barczi.elte.hu  
Kiss Anita Atipikus Viselkedés és Kogníció Gyógypedagógiai Intézet 5574 B/106   kiss.anita@barczi.elte.hu  
Kiss Erika Gyógypedagógiai Módszertani és Rehabilitációs Intézet 4530 A/24   kiss.erika@barczi.elte.hu  
Kiss Virág Általános Gyógypedagógiai Intézet 4527 B/201b    kiss.virag@barczi.elte.hu  
Komáromi Hajnalka Dékáni Hivatal 5531 A/207   komaromi.hajnalka@barczi.elte.hu  
Kondor Zsuzsa Fogyatékosság és Társadalmi Részvétel Intézet 5537 A/57   kondor.zsuzsa@barczi.elte.hu  
Koszt-Kovács Emese Atipikus Viselkedés és Kogníció Gyógypedagógiai Intézet 5587 B/102   kovacs.emese@barczi.elte.hu  
Könczei György Fogyatékosság és Társadalmi Részvétel Intézet 5554 A/58a   konczeigy@barczi.elte.hu  
Kunt Zsuzsanna  Általános Gyógypedagógiai Intézet 5591 B/307/a   kunt.zsuzsanna@barczi.elte.hu  
Lajkó Edina Tanulmányi Hivatal 5527 A/109   lajko.edina@barczi.elte.hu  
Lénárt Zoltán Gyógypedagógiai Módszertani és Rehabilitációs Intézet 4532 A/40 348-3132 lenart.zoltan@barczi.elte.hu  
Losoncz Mária Dékáni Hivatal 5508 A/201h   losoncz.maria@barczi.elte.hu  
Loványi Eszter Gyógypedagógiai Módszertani és Rehabilitációs Intézet 5559(üzenet) A/49a   eszter.lovanyi@barczi.elte.hu  
Lőrik József Gyógypedagógiai Módszertani és Rehabilitációs Intézet 5555 A/13   lorik@caesar.elte.hu  
Lukács Szandra Gyógypedagógiai Módszertani és Rehabilitációs Intézet 5517 A/49d   lukacs.szandra@barczi.elte.hu  
Lukács-Krammer Gabriella Gyógypedagógiai Pszichológiai Intézet 5584 A/120a   lukacs.krammer.gabriella@barczi.elte.hu  
Macher Mónika Atipikus Viselkedés és Kogníció Gyógypedagógiai Intézet 5585 B/102/b   macher.monika@barczi.elte.hu  
Maléth Anett Gyógypedagógiai Továbbképző Központ 5518 A/204   maleth.anett@barczi.elte.hu  
Márkus Eszter  Dékáni Hivatal 5531 A/206   markus.eszter@barczi.elte.hu  
Marton Klára Gyógypedagógiai Módszertani és Rehabilitációs Intézet 5576 A/38a   klara.marton@barczi.elte.hu  
Mészáros Éva Anna Gyógypedagógiai Módszertani és Rehabilitációs Intézet 5555 A/13   eva.meszaros@barczi.elte.hu  
Mocskonyi Melinda Gyógypedagógiai Továbbképző Központ 5548 A/204   mocskonyi.melinda@barczi.elte.hu  
Mohai Katalin Gyógypedagógiai Pszichológiai Intézet 5522 A/114c   mohai.katalin@barczi.elte.hu  
Molnárné Szűcs Andrea Dékáni Hivatal 5589 A/203   molnarne.szucs.andrea@barczi.elte.hu  
Mullowney, Patrick  Általános Gyógypedagógiai Intézet 4525 B/307b 348-3125 mullowney.patrick@barczi.elte.hu  
Nagy Anett Atipikus Viselkedés és Kogníció Gyógypedagógiai Intézet 4533 B/101b 348-3133 anett.nagy@barczi.elte.hu  
Nagyné Schiffer Csilla  Általános Gyógypedagógiai Intézet 5590 B/202a   schiffer.csilla@barczi.elte.hu  
Napravszky Noémi Gyógypedagógiai Pszichológiai Intézet 5566 A/117b   napravszky.noemi@barczi.elte.hu  
Németh Anna Kari Könyvtár és Gyógypedagógia-történeti Gyűjtemény 5564 C/6/a   nemeth.anna@barczi.elte.hu  
Németh Vivien Atipikus Viselkedés és Kogníció Gyógypedagógiai Intézet 5549 B/106/b   nemeth.vivien@barczi.elte.hu  
Novák Géza Máté Általános Gyógypedagógiai Intézet 5591 B/307/a   novak.geza@barczi.elte.hu  
Őszi Tamásné Atipikus Viselkedés és Kogníció Gyógypedagógiai Intézet 5549 B/106/b   oszi.tamasne@barczi.elte.hu  
Pajor Emese Gyógypedagógiai Módszertani és Rehabilitációs Intézet 4530 A/25/a   pajor.emese@barczi.elte.hu  
Papp Gabriella Dékáni Hivatal 5507 A/201   papp.gabriella@barczi.elte.hu  
Pappné Lócskai Szilvia Gyógypedagógiai Továbbképző Központ 5548 A/204   pappne.locskai.szilvia@barczi.elte.hu  
Perlusz Andrea (DH) Dékáni Hivatal 5562 A/205   perlusz.andrea@barczi.elte.hu  
Perlusz Andrea (GYMRI) Gyógypedagógiai Módszertani és Rehabilitációs Intézet 5543 A/49a   perlusz.andrea@barczi.elte.hu  
Péntek-Dózsa Melinda Gyógypedagógiai Módszertani és Rehabilitációs Intézet 5578 A/39 348-3132 pentek-dozsa.melinda@barczi.elte.hu  
Pongrácz Kornélia Atipikus Viselkedés és Kogníció Gyógypedagógiai Intézet 4533 B/101/b 348-3133 pongracz.kornelia@barczi.elte.hu  
Póthné Krausz Éva Gazdasági Hivatal 4531 A/102   pothne.krausz.eva@barczi.elte.hu  
Rada Andrea Tanulmányi Hivatal 5509 A/106   rada.andrea@barczi.elte.hu  
Regényi Enikő Általános Gyógypedagógiai Intézet 4527 B/201b   regenyi.eniko@barczi.elte.hu  
Reményi Tamás Atipikus Viselkedés és Kogníció Gyógypedagógiai Intézet 4533 B/101/b 348-3133 remenyi.tamas@barczi.elte.hu  
Rimayné dr. Ábrahám Hajnalka Gyógypedagógiai Pszichológiai Intézet 5597 A6119c 5597 rimayne.abraham.hajnalka@barczi.elte.hu  
Rözge Regős Péter Kari Könyvtár és Gyógypedagógia-történeti Gyűjtemény 5564 C/6/a   rozge.regos@barczi.elte.hu  
Sándor Anikó Fogyatékosság és Társadalmi Részvétel Intézet 5554 A/58a   sandor.aniko@barczi.elte.hu  
Sándor Katalin Általános Gyógypedagógiai Intézet 5592 B/201a   sandor.katalin@barczi.elte.hu  
Schilling Ulrike Általános Gyógypedagógiai Intézet 4525 B/307b 348-3125 schilling.ulrike@barczi.elte.hu  
Schmitsek Szilvia Általános Gyógypedagógiai Intézet 5596 B/207/a   schmitsek.szilvia@barczi.elte.hu  
Somogyi Tímea Gyógypedagógiai Módszertani és Rehabilitációs Intézet 5556 A/15   somogyi.timea@barczi.elte.hu  
Sósné Pintye Mária Gyógypedagógiai Módszertani és Rehabilitációs Intézet 5560 A/36   pintye.maria@barczi.elte.hu  
Sot Ferenc Kari Könyvtár és Gyógypedagógia-történeti Gyűjtemény 5505 C/6c   sot.ferenc@barczi.elte.hu  
Stefanik Krisztina  Atipikus Viselkedés és Kogníció Gyógypedagógiai Intézet 4534 B/101/c 348-3134 stefanik.krisztina@barczi.elte.hu  
Svastics Carmen Általános Gyógypedagógiai Intézet 5520 B/307c   svastics.carmen@barczi.elte.hu  
Szabó Ákosné Atipikus Viselkedés és Kogníció Gyógypedagógiai Intézet 5585 B/102/b   szabo.akosne@barczi.elte.hu  
Szabó László Dékáni Hivatal 5547 A/54   szabo.laszlo@barczi.elte.hu  
Szabóné Kósdy Ilona Gyógypedagógiai Módszertani és Rehabilitációs Intézet 5556 A/15   kosdy.ilona@barczi.elte.hu  
Szabó-Szemenyei Eszter  Gyógypedagógiai Módszertani és Rehabilitációs Intézet 4532 A/40   szabo.szemenyei.eszter@barczi.elte.hu  
Szaffner Gyula Dékáni Hivatal 5546 C/7   szaffner.gyula@barczi.elte.hu  
Számadó Zsuzsanna Kari Könyvtár és Gyógypedagógia-történeti Gyűjtemény 5505 C/6c   szamado.zsuzsanna@barczi.elte.hu  
Szekeres Ágota Atipikus Viselkedés és Kogníció Gyógypedagógiai Intézet 5553 B/102/a   szekeres.agota@barczi.elte.hu  
Szekeres Szabolcs Gyógypedagógiai Módszertani és Rehabilitációs Intézet 4530 A/41   szekeres.szabolcs@barczi.elte.hu  
Szenczi-Velkey Beáta  Atipikus Viselkedés és Kogníció Gyógypedagógiai Intézet 5565 B/106a   szenczi.beata@barczi.elte.hu  
Szudki Osayma Gyógypedagógiai Módszertani és Rehabilitációs Intézet 5532 A/41   szudki.osayma@barczi.elte.hu  
Szücs Marianna Fogyatékosság és Társadalmi Részvétel Intézet 5588 A/60   szucs.marianna@barczi.elte.hu  
Szűcs Antal Mór Gyógypedagógiai Módszertani és Rehabilitációs Intézet 5556 A/15   szucs.antal.mor@barczi.elte.hu  
Tamás Katalin Általános Gyógypedagógiai Intézet 5595 B/201c   tamas.katalin@barczi.elte.hu  
Torontáli Nóra Dékáni Hivatal 5508 A/201c   torontali.nora@barczi.elte.hu  
Tóth Adrienn Anita Gyógypedagógiai Módszertani és Rehabilitációs Intézet 4530 A/24   toth.adrienn@barczi.elte.hu  
Tóth Krisztina Dékáni Hivatal/Nemzetközi Iroda 5534 A/210   toth.krisztina.dh@barczi.elte.hu  
Tóth Krisztina Tanulmányi Hivatal 5514 A/110   toth.krisztina.th@barczi.elte.hu  
Tóth Zsuzsanna Gyógypedagógiai Módszertani és Rehabilitációs Intézet 5532 A/41   toth.zsuzsanna@barczi.elte.hu  
Tóthné Kälbli Katalin (GYMRI) Gyógypedagógiai Módszertani és Rehabilitációs Intézet 4532 A/40 348-3132 kalbli.katalin@barczi.elte.hu  
Tóthné Kälbli Katalin (testnev.szoba) Gyógypedagógiai Módszertani és Rehabilitációs Intézet 5589 A/4   kalbli.katalin@barczi.elte.hu  
Völgyesi-Molnár Márta Atipikus Viselkedés és Kogníció Gyógypedagógiai Intézet 5549 B/106b   molnar.marta@barczi.elte.hu  
Vámos Tibor Gyógypedagógiai Módszertani és Rehabilitációs Intézet 5519 A/38   tibor.vamos@barczi.elte.hu  
Varga Ágnes Általános Gyógypedagógiai Intézet 5596 B/207/a   varga.agnes@barczi.elte.hu  
Varga Zoltán Műhely-üzemeltetés 4528 A/35 348-3128 vargazoltan@kancellaria.elte.hu  
Várkonyi Mária Kari Könyvtár és Gyógypedagógia-történeti Gyűjtemény 5540 C6/b   varkonyi.maria@barczi.elte.hu  
Várnai Eszter Dékáni Hivatal 5562 A/205   varnai.eszter@barczi.elte.hu  
Vass Dorottea Általános Gyógypedagógiai Intézet 5592 B/201/a   vass.dorottea@barczi.elte.hu  
Vig Julianna Gyógypedagógiai Pszichológiai Intézet 5597 A/119c   vig.julianna@barczi.elte.hu  
Vincze Györgyi Gyógypedagógiai Pszichológiai Intézet 5566 A/117a   vincze.gyorgyi@barczi.elte.hu  
Virányi Anita Atipikus Viselkedés és Kogníció Gyógypedagógiai Intézet 5565 B/106a   viranyi.anita@barczi.elte.hu  
Zászkaliczky Péter  Általános Gyógypedagógiai Intézet 5590 B/207b   zaszkaliczky.peter@barczi.elte.hu  
Zsigmond Lilian Gazdasági Hivatal 5523 A/101b   zsigmond.lilian@barczi.elte.hu  
             
Atipikus Viselkedés és Kogníció Gyógypedagógiai Intézet   5574 B/106   ativik@barczi.elte.hu  
Általános Gyógypedagógiai Intézet   5590 B/207b   altgyp@barczi.elte.hu  
C108 gépterem   5528 C/108      
Dékáni Hivatal   5507, 5508 A/201   dh@barczi.elte.hu  
Fogyatékosság és Társadalmi Részvétel Intézet   5554 A/58   fotri@barczi.elte.hu  
Gazdasági Hivatal   4531, 5521, 5561, 5523 A/101, A/102   gh@barczi.elte.hu  
Gyógypedagógiai Módszertani és Rehabilitációs Intézet   4530, 5559 A/41, A/37   gymri@barczi.elte.hu  
Gyógypedagógiai Pszichológiai Intézet   5535 A/114.   gyopszi@barczi.elte.hu  
GYOPSZI Labor   5563 A/121      
GYOPSZI Oktatói Szoba   4536 A/119b 348-3137    
Hallgatói ügyféltér Tanulmányi Hivatal   5511 A/107   th@barczi.elte.hu  
HÖK   5506 A/61      
Konyha   5529        
Könyvtár – kölcsönzés   5541 C/6   konyvtar@barczi.elte.hu  
Műhely   4528        
Oktatástechnika   5547 A/54      
Porta   5500        
SHST   5579 A/23      
Tanulmányi Hivatal   5511     th@barczi.elte.hu