Atipikus Viselkedés és Kogníció Gyógypedagógiai Intézet


Oktatók

Ardai Evelyn Anamária egyetemi tanársegéd
Telefon/mellék: 358-5570
Szoba: B/107b
E-mail: ardai.evelyn@barczi.elte.hu
Csabai Lucia egyetemi tanársegéd
Telefon/mellék: 1/348-3133, mellék: 4533
Szoba: B/101/b
E-mail: csabai.lucia@barczi.elte.hu
Dr. Völgyesi-Molnár Márta tudományos főmunkatárs
Telefon/mellék: 5572
Szoba: B/106/b
E-mail: molnar.marta@barczi.elte.hu
Dunás-Varga Ildikó egyetemi tanársegéd
Telefon/mellék: 358-5571
Szoba: B/107/c
E-mail: dunas-varga.ildiko@barczi.elte.hu
Fazekas Dorottya Krisztina egyetemi tanársegéd
Telefon/mellék: 358-5571
Szoba: B107c
E-mail: fazekas.dorottya@barczi.elte.hu
Győriné Stefanik Krisztina Dr. egyetemi docens
Telefon/mellék: 3134
Szoba: B/101c
E-mail: stefanik.krisztina@barczi.elte.hu
Havasi Ágnes egyetemi adjunktus
Telefon/mellék: 5549
Szoba: B/106
E-mail: havasi.agnes@barczi.elte.hu
Horváth Endre egyetemi tanársegéd
Telefon/mellék: 5585
Szoba: B102
E-mail: horvath.endre@barczi.elte.hu
Horváth Sára egyetemi tanársegéd
Szoba: B/107
E-mail: horvath.sara@barczi.elte.hu
dr. Macher Mónika egyetemi adjunktus
Telefon/mellék: 5585
Szoba: B/102/b
E-mail: macher.monika@barczi.elte.hu
Dr. Nagy Anett egyetemi adjunktus
Telefon/mellék: 4533
Szoba: B 101/b
E-mail: anett.nagy@barczi.elte.hu
Németh Vivien egyetemi tanársegéd
Telefon/mellék: 358-5549
Szoba: B106/b
E-mail: nemeth.vivien@barczi.elte.hu
Őszi Tamásné egyetemi tanársegéd
Szoba: B 106
E-mail: oszi.tamasne@barczi.elte.hu
Papp Gabriella dr. főiskolai tanár
Telefon/mellék: 5507
Szoba: A/201
E-mail: papp.gabriella@barczi.elte.hu
dr. Pongrácz Kornélia egyetemi adjunktus
Telefon/mellék: 4533
Szoba: B/101/b
E-mail: pongracz.kornelia@barczi.elte.hu
Reményi Tamás mesteroktató
Telefon/mellék: 4533
Szoba: B ép 101 b
E-mail: remenyi.tamas@barczi.elte.hu
dr. Szekeres Ágota egyetemi docens
Telefon/mellék: 5574
Szoba: B/102
E-mail: agota.szekeres@barczi.elte.hu
Dr. Szenczi-Velkey Beáta egyetemi docens
Telefon/mellék: 5567
Szoba: B/106a
E-mail: szenczi.beata@barczi.elte.hu
dr. Virányi Anita egyetemi adjunktus
Telefon/mellék: 5565
Szoba: B/106a
E-mail: viranyi.anita@barczi.elte.hu

Szakirányok